Pondelok, 23 Apríl, 2018
Slovak English French German Italian Russian Spanish

Turnaj v Karlsruhe

Počas prvého júnového víkendu sme sa zúčastnili turnaja v nemeckom Karlsruhe, na ktorom sa predstavilo 35 silných tímov z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Maďarska. Turnaj mal byť zahájený v sobotu, no žiaľ pre veľmi nepriaznivé počasie sa začiatok, v prípade „umúdrenia“ počasia, presunul na nedeľu. V nedeľu sa napokon turnaj uskutočnil, avšak pri zmenených pravidlách (menšie ihrisko, skrátený hrací čas, zmenený celý systém zápasov, postupov...).

Na turnaji sme odohrali 10 zápasov, v ktorých nám súperi dokázali vsietiť len 4 góly. Pri konečnom súčte mali naši chlapci trochu smoly, keď o skóre nepostúpili do štvrťfinále. Najmä druhý zápas s bundesligovým Hamburgerom SV bol famózny o čom svedčí aj výška skóre. Naše mužstvo bolo viac ako vyrovnaným súperom pre mužstvá zvučných mien medzi ktorými sa určite nestratilo a robilo dobré meno nielen svojmu klubu. Nepochybne turnaj splnil svoj cieľ a chlapci mohli ukázať svoje futbalové zručnosti v konfrontácii s profesionálnymi zahraničnými mužstvami. Účasťou na takýchto turnajoch výrazne rastú ich futbalové zručnosti a sebadôvera a môžu sa posúvať stále vyššie.

Za skvelý výjazd treba poďakovať aj rodičom, za povzbudzovanie a podporu, najmä finančnú, bez ktorej by sa chalani turnaja nezúčastnili. Realizačný tím U12 nadviazal kontakty s klubmi, ktoré by sme radi privítali na nami organizovanom turnaji v Trnave.

Naše výsledky na turnaji:

Spartak Trnava – Honved Budapest       3:0

Spartak Trnava – FC Wil 1900               3:1

Spartak Trnava – Karlsruher SV             5:1

Spartak Trnava – Karlsruher SC             0:0

Spartak Trnava – Fortuna Dusseldorf      0:2

Spartak Trnava – VFL Bochum                0:0

Spartak Trnava – SVK Beiertheim           0:0

Spartak Trnava – Hamburger SV            1:0

Spartak Trnava – ASV Hagsfeld              3:0

Spartak Trnava – Hamburger SVd          15:0

_____________________________________________________________________             

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Strana 9 z 53