Utorok, 24 Apríl, 2018
Slovak English French German Italian Russian Spanish

Mikulášsky tréning.

Vo štvrtok 4.12.2008 chlapci prišli na obyčajný tréning. Nastúpili do telocvične ako vždy, no ešte netušili aké veľké prekvapenie na nich čaká. My rodičia sme však vedeli čo, resp. kto príde. Zrazu začalo znieť telocvičňou Il Silenzio a medzi dverami sa objavil "Mikuláš" a nie jeden. Nastalo veľké nadšenie. Našich chlapcov prišli obdarovať sladkými darčekami veľkí Spartakovci v zostave: Kamil Kopúnek, Ľuboš Hanzel, Tomáš Hanzel, Ivan Bránsky, Borivoje Filipovič, Peter Jakubička, Martin Guldan, Ivan Cíferský, Roman Procházka a Lukáš Hlavatovič. Neboli síce v Mikulášskom oblečení, ale to ich potencionálnym nasledovníkom vôbec neprekážalo. Podaktorým sa oči leskli šťastím. Ešte spoločné foto a išlo sa na zápas... 
"Mikulášom" - ligistom sa však akosi nedarilo. Gólman Bránsky, ťahal zo siete jednu loptu za druhou. Pred "kanárom" ich zachránil jediným gólom Lukáš Hlavatovič, no víťazstvo 6:1 Trnavským futbalovým nádejám nik nezoberie. Nakoniec si súperi potriasli rukou, "veľkí" odovzdali darčeky a za veľkého potlesku sa rozlúčili s našou mlaďou.          
Pre našich chlapcov to bol obrovský a nezabudnuteľný zážitok. Preto sa chceme ešte raz poďakovať spomínaným Spartakovcom, že si našli aspoň kúsok času, aby urobili radosť ich obdivovateľom a tým si zaspomínali na svoje "malé" začiatky. 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dopredu > Koniec >>

Strana 9 z 9